G13 Labs nasiona konopi

Auto Fro-Yo nowy automat od G13 Labs

Michał Bania

Wywodzący się z Wielkiej Brytanii bank nasion G13 Labs wypuścił właśnie nową autokwitnącą odmianę konopi – Auto Fro-Yo. Ten stosunkowo szybki automat o genetyce pochodzącej z Kalifornii podbije serca każdego palacza i growera, który go tylko spróbuje. Powodująca ślinotok genetyka Sunset Sherbert i Girl Scout Cookies sprawia, iż może to być jeden z najsmaczniejszych automatów jakich będziecie mieli okazję spróbować.

Auto Fro-Yo od G13 Labs

Auto Fro-Yo od G13 Labs to nowy automat i ukłon w stronę amerykańskich odmian marihuany, a konkretnie tych pochodzących z Kalifornii. Jego rodzicami są Sunset Sherbert i słynna Girl Scout Cookies. Odmiany mające na swoich kontach wiele wygranych nagród. Kombinacja tych odmian nie mogła dać efektu innego niż niesamowicie smaczny, szybki i egzotyczny automat.

G13 Labs Auto Fro-Yo

Odmiana G13 Labs Auto Fro-Yo

Auto Fro-Yo to smak Kalifornii dostępny w zaledwie 70-75 dni od wykiełkowania. Kwiatostany są wyjątkowo zbite, twarde i mocno żywiczne. Ponadto mogą się one wybarwiać na nieco purpurowy kolor. Odpowiednio pielęgnowany Auto Fro-Yo może wydać nawet 400-500g/m2 podczas uprawy indoor.

Cechy charakterystyczne Auto Fro-Yo

Uprawiany outdoor jeśli tylko o niego zadbamy, a pogoda dopisze, może dać nawet 100 g suszu z krzaka. Auto Fro-Yo zazwyczaj osiąga około 100 cm wysokości. Odmiana Auto Fro-Yo ma bardzo przyjemne działanie.

Wywołuje relaks, jednocześnie podnosząc kreatywność i dając unoszący haj w głowie. Aromat tej odmiany jest kompleksowy, można wyczuć ziemię, owoce i drewno. W smaku podczas wydechu czuć natomiast wyraziste nuty orzechów i owoców leśnych.

Ze względu na dużą ilość żywicy ta odmiana to świetny wybór jeśli planujemy robić z niej wszelkiego rodzaju ekstrakty. Feminizowane nasiona tej odmiany dostępne są w opakowaniach po 5 sztuk.

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Zobacz inne wpisy z kategorii: Wiedza