Fast Buds nasiona marihuany

Fast Buds – super szybkie automaty

Michał Bania

Fast Buds to stosunkowo nowy i dość wyjątkowy bank nasion konopi. Jest wyjątkowy, ponieważ skupił on swoją działalność jedynie na nasionach automatów, głównie odmian pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, ale nie tylko. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj koniecznie dalej!

Cele i innowacyjność Fast Buds

Właściciele Fast Buds skupili się na tym na czym znali się najlepiej i odpowiednio to wykorzystali. Stale rosnąca popularność odmian posiadających autoflowering sprawiła, że ekipa Fast Buds szybko znalazła dużą rzeszę fanów i klientów.

Fast Buds szybko zyskał opinię producenta, jako jednego z najlepszych automatów na świecie. Odmiany marihuany tego producenta chwalone są głównie za duży plon oraz jego wysoką jakość, niespotykaną wcześniej zbyt często wśród nasion automatów.

Duża część ich nasion to znane i uwielbiane na świecie odmiany konopi z USA, które zdobywają coraz większą popularność na całym świecie i są bardziej pożądane zarówno przez growerów jak i palaczy. Odmiany te wyróżniają się wyjątkowymi smakami i aromatami, które nie są częste wśród europejskiej genetyki konopi.

Sukces

W ciągu ponad 10-ciu lat od rozpoczęcia działalności, odmiany Fast Buds wygrały wiele Cannabis Cupów na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych poprzez Amerykę Południową i Europę. Ciężka praca  zespołu Fast Buds na pewno się opłaciła, ich miłość do automatycznie kwitnących konopi podziela wielu growerów na całym świecie.

Ludzie kochają automaty za ich szybkość dojrzewania oraz małe rozmiary – idealne do dyskretnej domowej uprawy. Outdoor dojrzewa w połowie wakacji dając szybki i pewny plon, zanim nastąpi jesienne załamanie pogody. Dzięki genetyce ulepszanej z pokolenia na pokolenie, dziś możemy cieszyć się plonem jakości niewiele odbiegającej od tego ze standardowych odmian.

Najpopularniejsze odmiany Fast Buds

Poniżej krótko przedstawię wam kilka najpopularniejsze odmiany automatów od Fast Buds. Są to ich bestsellery, sprawdzone w boju i docenione przez rzeszę klientów:

#1 Tangie’matic Fast Buds

Tangie’matic od Fast Buds to wyjątkowa odmiana konopi. Powstała ze słynnej Tangie, która jest prawdopodobnie najbardziej cytrusową odmianą konopi jaka kiedykolwiek powstała. Natomiast Tangie’matic jest prawdopodobnie najbardziej cytrusowym automatem dostępnym na rynku.

Poza cudownym aromatem, automat ten ma jeszcze inne zalety takie jak duży plon i łatwość uprawy. Jest to jedna z największych odmian w katalogu Fast Buds, nic dziwnego – ta odmiana zawiera wyjątkowo dużo genetyki Sativa.

Fast Buds Tangie Matic Auto

Krzak konopi z nasion Fast Buds Tangie Matic Auto

Jak na dobrą Sativę przystało Tangie’matic zapewnia sporą dozę śmiechu, energii i dobrego humoru. Zdecydowanie nie jest to odmiana ułatwiająca zasypianie i nadająca się na wieczorny chill-out przed telewizorem.

Zdecydowanie bardziej nadaje się na imprezę lub inną formę aktywnego spędzania czasu. Świetny automat dla konesera, który doceni nie tylko dużą moc, ale i walory takie jak smak i zapach.

#2 Zkittlez Auto Fast Buds

Automatycznie kwitnący Zkittlez, to świetna odmiana Fast Buds rodem z USA. Ta wyjątkowa odmiana ceniona jest przez palaczy głównie przez swój wyjątkowy aromat i smak, przez growerów dzięki wysokiej cenie jaką potrafi osiągać te zioło. Zkittlez od Fast Buds, to odmiana marihuany o mocnym, słodko-owocowym profilu terpenowym. Bardzo charakterystyczna odmiana, w której szybko zakochał się cały świat.

Zkittlez Auto to bardzo mocna odmiana marihuany o wysokiej zawartości THC. Działanie tej odmiany jest głównie relaksujące ze względu na przewagę genów Sativa, jednak potrafi również wywołać lekką euforię i poprawę nastroju.

Zkittlez Auto nasiona sklep

Top marihuany Fast Buds Zkittlez Auto

Zkittlez Auto to średniej wielkości automat, który nie wymaga specjalnej troski. Daje spore plony w krótkim czasie, a jakość mówi sama za siebie.

#3 Gorilla Glue Auto Fast Buds

Gorilla Glue Auto to kolejny feminizowany automat spod szyldu Fast Buds, którego genetyka opiera się na Amerykańskiej odmianie konopi. Tym razem breederzy z Fast Buds postanowili dać właściwości autokwitnienia słynnej odmianie Gorilla Glue #4 – jednej z najbardziej żywicznych odmian jakie dotychczas powstały.

Gorilla Glue Automat

Krzak konopi Fast Buds Gorilla Glue Automat

Nazwa Gorilla Glue wzięła się z dwóch powodów – po pierwsze od dużej ilości lepkiej żywicy, po drugie od działania, które dosłownie przykleja do kanapy. Ten automat o wyjątkowo dużej mocy, zawiera nawet do 24% THC. Działanie zaczyna się od euforii, by po chwili zamienić się w brutalne działanie mocnej indyki, relaksuje, odpręża i powoduje typowy efekt „stoned”.

Aromat tej odmiany jest sosnowo-paliwowo-cytrynowy, dokładnie taki jaki posiada oryginalna GG#4. Uprawa nie nastręcza kłopotów, jednak należy pamiętać, że jest to odmiana wrażliwa na stres więc aby wydała obfity plon warto zapewnić jej jak najwięcej miejsca na korzenie i możliwie jak największą ilość światła.

#4 LSD-25 Auto Fast Buds

LSD-25 Auto od Fast Buds to bardzo urodziwa odmiana. Ten automat posiada piękne fioletowe topy, które mienią się od ilości żywicy jaka je pokrywa. Ta autokwitnąca wersja słynnej odmiany LSD to prawdziwa perełka każdego growboxa.

Jej duża moc nie pozostawia wątpliwości, a psychodeliczne działanie na pewno znajdzie swoich amatorów. LSD-25 Auto to duży automat, odporny na błędy początkujących i nie wymagający od growera zbyt wiele. Zazwyczaj osiąga 70-120cm, jednak można tą wysokością manipulować stosując treningi, na które ta odmiana reaguje bardzo dobrze.

Ten fioletowy automat posiada charakterystyczny intensywny smak i zapach opisywany przez większość jako paliwowo-drzewny. Jednak również występują fenotypy o bardziej owocowym aromacie.

#5 Stardawg Auto Fast Buds

Stardawg Auto to kwitnąca automatycznie wersja jednej z najpopularniejszych obecnie odmian w Wielkiej Brytanii. Stardawg w ciągu ostatnich lat osiągnął tam niemal taką samą popularność jak przed laty słynna odmiana Cheese.

Nie stało się to przez przypadek, Stardawg to bardzo mocna odmiana, o świetnym smaku i zapachu i co ważne dla growerów – dużym plonie. Stardawg Fast Buds to prosta w uprawie odmiana konopi, o zapachu paliwa rakietowego wymieszanego z olejkiem sosnowym i cytrusowym posmakiem.

Fast Buds Stardawg Automat

Krzak konopi Fast Buds Stardawg Automat

Topy tej rośliny są mocno pokryte warstwą trichomów, a zbita struktura i mała ilość liści ułatwia trymowanie przy zbiorach. Uprawa jest prosta, Stardawg Auto nie wymaga specjalnego traktowania. Wybacza błędy i nawet w rękach początkującego jest w stanie wydać przynajmniej zadowalający plon. W rękach profesjonalisty to odmiana mająca potencjał iście komercyjnych zbiorów.

Źródła:

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).