Konsumpcja marihuany

Jak właściwie konsumować marihuanę?

autor: nasionamarihuany.pl

Jaka jest najlepsza metoda przyjmowania marihuany? Czy palenie marihuany to najlepszy sposób na jej konsumpcję? Jak się okazuje metody konsumpcji konopi są różne podobnie jak sposoby uwolnienia z niej substancji psychoaktywnych.

Rodzaje i formy konsumpcji marihuany – jakie są nasze opcje?

Spożywać marihuanę można na wiele sposobów. Również w przypadku palenia zioła jest co najmniej kilka sposobów. Metoda palenia przez fifkę, skręcenie jointa, bongo czy wiadro.

Wszystko oczywiście jest w celu uzyskania odpowiedniej temperatury, która uwolni substancje aktywne w konopiach indyjskich.

Coraz bardziej popularne jest też dabbowanie marihuany, szczególnie wśród milenialsów. Mowa tu o koncentratach cannabis na bazie marihuany, takich jak shatter czy wosk, które mają bombowo wysokie stężenie THC – nawet do 50 proc.

Jak konsumować marihuanę

Dobrym rozwiązaniem i zresztą coraz bardziej popularnym waporyzacja marihuany.

Podgrzewane konopie indyjskie za pomocą waporyzatora są zdrowsze dla dróg oddechowych, ponieważ w ten sposób nie wdychamy substancji smolistych.

Konopie indyjskie nieraz są też dodatkiem do produktów spożywczych. Sposobów spożywania jedzenia z marihuaną jest wiele i wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz wrażliwości podniebienia.

Ciasteczka konopne, czy masło konopne to tylko część produktów, do których dodaje się zioła.

Kiedy i w jakich okolicznościach najlepiej konsumować marihuanę?

Posiadanie i palenie konopi indyjskich w Polsce jest karalne. Daleko nam do legalizacji, która postępuje w Stanach Zjednoczonych. Marihuana jest jedynie dopuszczalna na receptę w celach medycznych.

Dlatego rekreacyjne przygody z konopiami indyjskimi warto planować w bezpiecznym i spokojnym miejscu.

Roślina konopi indyjskiej

Oczywiście intensywny zapach konopi może być wyczuwalny na odległość. Aby go zniwelować warto używać waportyzatora.

Jak unikać niepożądanych skutków ubocznych podczas konsumpcji marihuany?

Przede wszystkim należy zachować umiar w paleniu konopi indyjskich. Marihuana tak jak każda używka, czy lek działa korzystnie w rozsądnych ilościach.

Zbyt duże dawki THC zamiast być miłą odmianą i odskocznią od codzienności mogą spowodować paranoje i stany lękowe.

Paląc konopie indyjskie dobrze mieć też dobre nastawienie. Uzyskamy je między innymi używając konopi w komfortowym i bezpiecznym miejscu, a także w zaufanym i sprawdzonym towarzystwie.

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).