Nasiona feminizowane Liberty Haze

Liberty Haze – smak wolności

Michał Bania

Odmiana marihuany Liberty Haze została stworzona przez bank nasion konopi Barneys Farm. Jest to hybryda o przewadze genetyki Sativa (60% Sativa-40% Indica) zapewniająca duże plony, mocne działanie i wysoką jakość. Odmiana, którą kochają wszyscy za wspaniałą jakość i łatwość uprawy. Odmiana idealna zarówno dla koneserów jak i growerów komercyjnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nasionach Liberty Haze czytaj dalej!

Genetyka nasion Liberty Haze od Barneys Farm

Liberty Haze to hybryda o przewadze genów Sativa. Jej rodzice to dwie legendarne odmiany, które mają na koncie wiele nagród – G13 i Chem Dawg 91. Obydwie te odmiany charakteryzuje duża moc i wysoka jakość plonu, więc efekt ich skrzyżowania nie mógł być inny. Ta odmiana wyróżnia się wigorem, szybkim jak na Haze kwitnieniem i komercyjną produkcją.

Właściwości odmiany Liberty haze

Liberty Haze jak na Sativę przystało charakteryzuje stymulujące działanie. Odmiana ta świetnie pomaga w skupieniu, podnosi kreatywność i jest świetna do wszystkich czynności socjalnych jak np. wyjście gdzieś ze znajomymi.

Sprawdza się także jako medyczna marihuana dając ulgę od bólu, a także pomaga przy spastyczności mięśni. Jest to mocna odmiana o wysokiej zawartości THC, zazwyczaj sięgającej ponad 20%.

Liberty Haze nasiona feminizowane sklep

Odmiana konopi Liberty Haze

W związku z tym, szczególnie osoby o niskiej tolerancji powinny uważać na konsumowane większej ilości, ponieważ może powodować u nich niekomfortowe samopoczucie. Susz posiada bardzo bogaty aromat, w którym można wyczuć zarówno ziołowo-pikantno-cytrusowe nuty charakterystyczne dla odmian Haze, jak i nieco kushowo-paliwowych nut odziedziczonych po Chem Dawg 91.

Zapach suszu jest bardzo intensywny, ze względu na to polecam przechowywać go tylko w hermetycznych opakowaniach lub słoikach. Smak na wydechu jest cytrynowy z delikatnym posmakiem ziołowego Haze i sosny. Prawdziwy smak wolności!

Uprawa Liberty Haze

Feminizowane nasiona Liberty Haze od Barneys Farm nie wymagają szczególnej opieki. Nawet początkujący growerzy powinni sobie bez problemu dać z nią radę. Po zmianie oświetlenia na 12/12 zaczyna kwitnąć po około 1-2 tygodniach. Rośnie wtedy szybko pokazując pełny wigor tej odmiany.

Ma tendencje do wyciągania się w górę dlatego warto nie przesadzać z długością fazy wegetacyjnej. Kwitnienie jak na odmianę Sativa jest krótkie i wynosi około 9 tygodni. Po tym czasie długie, średnio zbite lecz ogromne topy gotowe są do suszenia. Niektóre fenotypy przybierają ciekawy, nieco fioletowy kolor topów i liści przytopowych.

Top Liberty Haze odmiana zioła

Top Liberty Haze Barneys Farm

Zbiory mogą sięgać nawet 600g/m2 podczas uprawy indoor. Ilość żywicy jest na prawdę imponująca, a jej wspaniały zapach jest naprawdę intensywny. Polecam używanie dobrego filtra węglowego w połączeniu z neutralizatorem zapachów, aby zachować dyskrecję. Uprawa outdoor jest możliwa w klimacie śródziemnomorskim.

Nasiona Libert Haze

Liberty Haze to odmiana produkowana jedynie przez seedbank Barneys Farm. Możesz kupić feminizowane nasiona Liberty Haze w naszym sklepie, gwarantujemy świeżość i wysoką jakość nasion. Dostępne są opakowania po 1, 3, 5 lub 10 nasion Liberty Haze.

Źródła:

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).