Odmiana konopi LSD nasiona sklep

LSD – legendarna odmiana od Barneys Farm

Michał Bania

Odmiana marihuany LSD to jedna z najbardziej legendarnych, europejskich genetyk jakie powstały. Ta krzyżówka Skunk#1 z Mazar-I-Sharif wyróżnia się potężną mocą i szybkimi zbiorami w ilości XXL. Jej nazwa wzięła się od olbrzymiej mocy i długiego działania które pokochają weterani palenia. Jest to w 70% Indica która idealnie sprawdza się w przypadku upraw komercyjnych. Chcesz wiedzieć więcej o tej wyjątkowej odmianie? Czytaj dalej!

Genetyka odmiany konopi LSD

Jak już wspomniałem, LSD to w 70% Indica powstała dzięki skrzyżowaniu ze sobą dwóch równie mocnych i równie legendarnych odmian – Skunk’a#1 i Mazar-I-Sharif. Pierwszy z nich to legendarna hybryda o dużej mocy i świetnych cechach komercyjnych. Daje duże plony wysokiej jakości w krótkim czasie.

Mazar natomiast to czysta Indica o krótkim kwitnieniu i dużej ilości żywicy o mocno haszyszowym aromacie i działaniu przylepiającym do kanapy. Połączenie to dało mocną, szybko kwitnącą hybrydę o zbitych kwiatach. Odmiana konopi LSD została stworzona przez Holenderski bank nasion Barneys Farm i jest jedną z ich najpopularniejszych odmian.

Właściwości odmiany LSD

Odmiana marihuany LSD stała się sławna dzięki swojemu mocnemu, psychoaktywnemu działaniu.  Mimo iż jest to głównie Indica, działanie jest euforyczne i niemal psychodeliczne, przypominające nieco działanie LSD.

Odmiana marihuany LSD sklep nasiona

Odmiana marihuany LSD

Powoduje to duża zawartość THC oraz specyficzna dla tej odmiany kombinacja terpenów i kannabinoidów. Idealna odmiana dla wielbicieli mocnych doświadczeń i weteranów o wysokiej tolerancji. Sprawdza się także u użytkowników medycznych szukających mocnej hybrydy Indica. Pomaga zmniejszać ból oraz pomaga podczas depresji.

Aromat LSD jest bardzo intensywny, ziemisto-ziołowo-owocowy. Wyczuć można również piżmo i nieco pikantnych nut przypominających przyprawy. Smak jest słodki, owocowy nieco kwaśny. Można określić ją jako dość smaczną odmianę jeśli tylko będzie poprawnie uprawiana i wysuszona.

Uprawa LSD od Barneys Farm

Uprawa odmiany LSD od Barneys Farm nie jest trudna, z pewnością poradzą sobie z nią nawet mało doświadczeni growerzy. LSD słynie z odporności na plagi, szkodniki i niedopatrzenia podczas uprawy. Rośnie dobrze niezależnie od sposobu uprawy i treningu.

Toleruje nico większe dawki nawozów które pompuje w swoje masywne szczyty. Rośnie kompaktowa i nie wyciąga się mocno podczas kwitnienia dzięki czemu nadaje się również do niższych growboxów. Odmiana ta posiada dość krótki okres kwitnienia wynoszący między 8 a 9 tygodni. Ilość plonu wynosi nawet 600g/m2 podczas uprawy indoor.

LSD Barneys Farm nasiona marihuany

LSD Barneys Farm nasiona marihuany

Ze względu na dużą ilość zbiorów, a także wysoką jakość odmiana ta idealnie nadaje się na uprawę komercyjną. Topy są zbite, koloru jasno-zielonego, mocno pokryte żywicą i pięknymi pomarańczowymi włoskami które dają dobry efekt wizualny.

Polecam użycie dobrego filtra węglowego podczas uprawy tej odmiany ze względu na jej intensywny, charakterystyczny zapach.

Feminizowane nasiona LSD dostępne są tylko od producenta Barneys Farm. Aby mieć pewność ich najwyższej jakości zawsze kupuj ze sprawdzonych sklepów i tylko w oryginalnym opakowaniu.

Źródła:

  • About LSD
  • Wikileaf about LDS
  • Leafly about LSD
  • Weedmaps strains LSD
  • Sativa dominant hybrid LSD
  • Strain info about LSD Barneys Farm
  • Barneys Farm LSD
Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).