Tropicanna Banana Barneys Farm sklep

Nowe egzotyczne odmiany od Barneys Farm

Michał Bania

Barneys Farm rozpoczął rok 2020 wyjątkowo dobrze. Dwie nowe odmiany prosto z USA pojawiły się w ofercie tego holenderskiego producenta. Seedbank Barneys Farm od dłuższego czasu zaczął wprowadzać głównie wysokiej jakości Amerykańskie odmiany, które obecnie przeżywają prawdziwe boom popularności. Jakie odmiany tym razem pojawiły się w katalogu Barneys Farm?

#1 Dos Si Dos 33

Dos Si Dos 33 od Barneys Farm to wyjątkowa polihybryda zawierająca w sobie jedne z najlepszych genetyk jakie Kalifornia ma do zaoferowania. Z jednej strony mamy Dos Si Dos z drugiej strony Gelato #33 o wyjątkowym słodkim aromacie – to połączenie musiało się udać.

Do Si Dos 33

Do Si Dos 33 – Barneys Farm

Działanie tej odmiany daje silne uczucie szczęścia połączone ze spokojem i chillującym działaniem Indica. Idealnie zbilansowane działanie to zasługa 60% genetyki Indica i 40% genetyki Sativa. Dos Si Dos 33 to idealna odmiana dla zestresowanych i podenerwowanych osób potrzebujących ukoić swoje nerwy.

Dos Si Dos 33 to roślina dająca duże, wręcz komercyjne plony. Według producenta można oczekiwać nawet do 700g/m2, jednak osobiście nie nastawiałbym się na aż tak duży wynik. Odmiana jest średnio odporna na pleśń, dlatego warto obniżyć wilgotność podczas kwitnienia, a także zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza.

Pod koniec kwitnienia limonkowo-zielony kolor zaczyna mieszać się z odcieniami fioletu i purpury tworząc piękny efekt wizualny. Całość dopełnia gruba warstwa trichomów pokrywająca kwiaty, które w świetle błyszczą się niczym pokryte diamentowym pyłem.

Dos Si Dos 33 sklep

Odmiana konopi Dos Si Dos 33

#2 Tropicanna Banana

Tropicanna Banana od Barneys Farm to prawdziwie tropikalne połączenie. Prawdopodobnie jest to najbardziej owocowa odmiana jaką będziecie mieli okazję spróbować. Jest to krzyżówka między fioletową Tropicana Cookies (Girl Scout Cookies x Tangie) i Banana Kush.

Triopicanna Banana to odmiana o silnym aromacie tropikalnego koktajlu, jest bardzo owocowa i słodka. Ta odmiana marihuany odznacza się dużymi plonami, kwiaty są niewiarygodnie zbite i masywne. Według producenta w odpowiednich rękach może wydać nawet do 700g/m2 podczas uprawy indoor.

Tropicanna Banana nasiona konopi sklep

Tropicanna Banana

Okres kwitnienia tej odmiany wynosi 65-70 dni. Jest to odmiana dość odporna na pleśń oraz szkodniki. Kwiaty tej odmiany pokryte są licznymi trichomami. Wydaje się bardzo dobrym wyborem do wszelkiego rodzaju ekstrakcji.

Działanie Tropicanna Banana jest wesołkowate, euforyczne i zdecydowanie w stronę Sativy, jednak odczuwalny jest również przyjemny relaks. Świetny wybór do użytku w ciągu dnia. Działanie jest mocne i długotrwałe, jednak nie na tyle by można je było określić zbyt mocnym. Zawartość THC mieści się w przedziale 22-25%.

Tropicanna Banana Barneys Farm nasiona

Odmiana Tropicanna Banana Barneys Farm

 

Źródła

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).