Super Strains nowości na 2020

„La Jefa” i „Ibiza Farmer’s” – nowości od Super Strains na 2020

Michał Bania

Super Strains znany ze stworzenia słynnej Amnesii przygotował dwie nowe odmiany na rok 2020. Ibiza Farmer’s i La Jefa to dwie nowe pozycje w katalogu tego seedbanku. Pochodzący z Holandii producent Super Strains słynie z produkcji wysokiej jakości nasion marihuany. Odmiany takie jak Amnesia czy Enemy of The State od lat biją rekordu popularności w holenderskich coffeeshopach. Czy nowe odmiany również zdobędą serca growerów oraz palaczy? Bardzo prawdopodobne…

La Jefa – nowa odmiana od Super Strains

La Jefa w dosłownym tłumaczeniu oznacza szefową. To krzyżówka między Mexican Sativa i Afghani. Odznacza się mocnym działaniem, które jest zrównoważone między Sativą i Indicą. Pobudza umysł, jednak równocześnie daje efekt stoned, silnie rozluźniający mięśnie.

Super Strains La Jefa nasiona

Super Strains La Jefa – nowość

Zawartość THC jest spora i wynosi około 20%.  Działanie tej odmiany sprawia, iż jest ona świetna do użytku w ciągu dnia. Charakterystyka wzrostu bardziej przypomina Indicę. La Jefa rośnie niska, zwarta, a jej okres kwitnienia jest bardzo szybki.

W warunkach indoor kwitnienie wynosi maksymalnie 65 dni, natomiast outdoor w krajach takich jak Hiszpania kończy początkiem października. Świetny wybór dla growerów, których ogranicza przestrzeń.

Ibiza Farmer’s nowość 2020

Ibiza Farmer’s to pierwszorzędna odmiana o mieszanym genotypie. Jest to hybryda Afghani i Thai. Rośnie wysoka i zapewnia świetne działanie, które można opisać jako relaksujące. Często występuje tez efekt „stoned” co oznacza, iż potrafi przykleić do kanapy. Duża moc to efekt wysokiej zawartości THC w tej odmianie, nawet do 21%.

Super Strains Ibiza Farmers nowość

Super Strains Ibiza Farmers – nowość

Uprawa Ibiza Farmer’s jest prosta, jednak trzeba wziąć pod uwagę iż podczas kwitnienia dość mocno się wyciąga i rośnie wysoka. Początek kwitnienia wydaje się wyciągać w czasie, jednak wtedy też buduje ona liczne pąki kwiatowe, które w późniejszym czasie znacznie przybierają na masie.

Ogólny okres kwitnienia to około 10 tygodni. Uprawa outdoor jest możliwa jedynie w ciepłym, suchym klimacie ponieważ odmiana ta kończy kwitnienie nawet w listopadzie. Duże, szerokie liście to znak jej afgańskich korzeni.

Nasiona marihuany feminizowane Super Strains

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Zobacz inne wpisy z kategorii: Wiedza