Nowe szybkie odmiany outdoor

Odmiany outdoor od Humboldt Seeds Organization na 2020 rok

Michał Bania

Humboldt Seeds Organization rok 2020 postanowiło rozpocząć od wprowadzenia do swojej oferty dwóch nowych odmian. Odmian, które w ich katalogu znajdywały się już wcześniej, jednak zostały przez breederów z Humboldt nieco zmodyfikowane. Humboldt Seeds Organization postanowiło bowiem zrobić ukłon w kierunku growerów uprawiających pod słońcem jednak w regionach o nieco mniej przyjaznym klimacie – Fast Flowering Green Crack i Fast Flowering OGKZ. Te semi-automatyczne odmiany konopi powinny świetnie sprawdzić się na outdoor 2020. Chcesz dowiedzieć się więcej o tych odmianach?  Czytaj dalej!

Fast Flowering Green Crack

Fast Flowering Green Crack od Humboldt Seeds Organization powstała dzięki skrzyżowaniu Green Crack Auto z Green Crack. Krzyżówka ta jest nieco szybsza względem standardowego Green Crack jednak nie przejawia automatycznego kwitnienia.

Jest tak zwanym pół-automatem lub semi-automatem. Te feminizowane nasiona konopi posiadają przewagę genów Indica, wyrastają na szybkie, odporne rośliny o dużym plonie. Fast Flowering Green Crack posiada silne działanie o relaksującym efekcie.

HSO nasiona marihuany nowe

Dzięki skrzyżowaniu z genetyką autokwitnącą Green Crack został nieco przyspieszony, w warunkach outdoor zaczyna zakwitać nieco wcześniej a sama faza kwitnienia również uległa skróceniu.

Nie wpłynęło to jednak na plony, Fast Flowering Green Crack wciąż oferuje duże zbiory w postaci wysokiej jakości topów. Aromat tej odmiany jest niezwykły, to mieszanka owoców cytrusowych i przypraw z małym dodatkiem czegoś słodkiego.

Działanie jest silne, wspaniale relaksuje i odpręża. Na pewno zostanie docenione przez licznych pacjentów medycznej marihuany walczących z przewlekłym stresem czy spastycznością mięśni.

 • Genotyp: 60% Indica, 40% Sativa
 • Płeć: feminizowane
 • Czas kwitnienia: 45-50 dni
 • Zbiory indoor: Nawet do 600g/m2
 • Zbiory outdoor: Bardzo wysokie
 • Zawartość THC: 12 – 18%
 • Zawartość CBD: 0,01-0,2%

Fast Flowering OGKZ

Fast Flowering OGKZ od Humboldt Seeds Organization to wyjątkowa odmiana marihuany stworzona specjalnie dla growerów uprawiających outdoor. Powstała dzięki skrzyżowaniu Auto OG Kush z OGKZ, efektem tej krzyżówki jest szybko kwitnąca hybryda z przewagą genów Indica i świetnym działaniem i aromatem.

Podstawą do stworzenia tej odmiany była roślina OGKZ, czyli krzyżówka 2 wspaniałych genetyk z USA – OGKB i Zkittlez. Skrzyżowanie OGKZ z Auto OG Kush pozwoliło skrócić okres kwitnienia co pozwoliło na uprawę tej egzotycznej odmiany w mniej sprzyjającym klimacie jak np. klimat centralnej Europy.

Green Crack Fast outdoor HSO

Green Crack Fast outdoor HSO

Fast Flowering OGKZ to odmiana o dużym plonie, wczesnym dojrzewaniu i wspaniałej jakości. Jej zbite, gęsto pokryte trichomami topy posiadają zniewalający aromat. Głównie wyczuwalne są nuty cytrynowe, jednak są one wyraźnie zmieszane z bardziej wytrawnymi, ostrymi zapachami takimi jak przyprawy.

Działanie tej odmiany konopi daje uczucie szczęścia i radości połączone z delikatnym, wyciszającym uczuciem odprężenia. Fast Flowering OGKZ świetnie nadaje się zarówno do uprawy outdoor jak i indoor. Jest odporny na niesprzyjające warunki i błędy początkujących growerów.

 • Genotyp: 65% Indica, 35% Sativa
 • Płeć: feminizowane
 • Czas kwitnienia: 58-63 dni
 • Zbiory indoor: 360-420g/m2
 • Zbiory Outdoor: Wysokie
 • Zawartość THC: 16-20%
 • Zawartość CBD: <0.1%

Humboldt Seeds nasiona marihuany

Źródła

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Zobacz inne wpisy z kategorii: Wiedza