15 oryginalnych nasion za darmo! Rusza promocja na Outdoor 2023

Zbigniew

Po raz kolejny sklep Nasionamarihuany.pl pokazuje, że nie ma sobie równych pod względem wypasionych promocji na pestki. Dlatego już teraz warto wybrać ofertę na „15 gratisowych nasion konopi” od Nasionamarihuany.pl, ponieważ bardziej atrakcyjnych promek – jak wynika z doświadczeń poprzednich lat – nie było i po prostu nie będzie na polskim rynku!

Liderzy na konopnym rynku

Promocja na Outdoor 2023 to nie pierwsza tak atrakcyjna na skalę Polski i Europy promocja, z którą wychodzi do klientów sklep Nasionamarihuany.pl O pestkach wiedzą chyba wszystko, co jest zasługą doświadczenia i konopnej pasji. Na rynku konopnym z powodzeniem działają od ponad 10 lat, ciesząc się niezmiennie uznaniem kolekcjonerów, palaczy zioła i zagranicznych growerów.

Kupując w sklepie Nasionamarihuany.pl możecie mieć pewność, że dostaniecie sprawdzone i najwyższej jakości kolekcjonerskie nasiona marihuany od najlepszych światowych banków nasion konopi indyjskich. Do tego sklep gwarantuje pełną dyskrecję w dostawach.

Outdoor 2023

Ta najnowsza promocja Nasionamarihuany.pl przyprawia o najlepszy konopny haj jeśli tylko się z nią zapoznacie. Usiądźcie zatem spokojnie i doczytajcie do końca. A potem możecie jeszcze bardziej szczegółowo przestudiować promocyjną ofertę „15 nasion gratis” i zacząć kupować.

Już przy zakupach powyżej 1 zł otrzymujecie jedną pestkę marihuany, w oryginalnym opakowaniu z czołówki światowych seed banków, o wartości ok. 50 zł. Tłumacząc precyzyjniej – przy tak drobnym zakupie gratisem jest 1 nasiono Gorilla Cookies Auto (Fastbuds) o wartości aż 58 zł!

Decydując się na trochę większy wydatek w sklepie – przykładowo o wartości 150 zł, kolekcjonerzy i growerzy otrzymują za darmo 8 oryginalnych nasion marihuany o wartości ok. 300 zł. Zakupy w Nasionamarihuany.pl powyżej 300 zł wiążą się bonifikatą w postaci 15 darmowych oryginalnych nasion, za które normalnie trzeba byłoby zapłacić ponad 600 zł! 

Więcej szczegółów i dokładne zasady tej wyjątkowej promocji znajdziecie TUTAJ.

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Zobacz inne wpisy z kategorii: Wiedza