Think Different nasiona konopi feminizowane

Think Different Auto – automat XXL

Michał Bania

Think Different Auto holenderskiego producenta Dutch Passion, to ukłon w stronę wielbicieli automatów. Stworzona na podstawie legendarnej AK 47 autokwitnąca odmiana konopi, odznacza się dużymi w stosunku do innych automatów rozmiarami, a w konsekwencji ilością plonu. Ponieważ popularność autokwitnących odmian marihuany nazywanych też automatami ciągle rośnie, breederzy z Dutch Passion dali początek czemuś nowemu…

Genetyka Think Different Auto

Think Different powstał z genetyki AK420 – odmiany która jest krzyżówką AK 47 o dużej mocy i plonie. Była to świetna baza do stworzenia automata o równie dużych plonach i zabójczej mocy. AK 420 był następnie wielokrotnie krzyżowany z genetykami nadającymi mu automatyczne kwitnienie, by w końcu stworzyć Think Different.

Think Different nasiona marihuany sklep

Odmiana konopi Think Different

Plan Dutch Passion był prosty, Think Different miał być lepszy od innego świetnego automata z katalogu Dutch Passion, którym jest Automazar. Rezultatem jest hybryda o niewielkiej przewadze genów Sativa i świetnych cechach uprawowych.

Duża moc i nie tylko

Nasiona Think Different Auto to jedna z lepszych autokwitnących genetyk tego producenta. Na tle innych automatów wyróżnia się dużą mocą oraz aromatem, który nie wiele ma wspólnego z automatami sprzed lat. Smak tej odmiany określany jest jako kwaśny, pikantny i słodki.

Zapach jest bardzo bogaty, wyczuć można takie nuty jak cytrusy, ziemia, sosna dopełnione ostrym zapachem skunka. Zapach jest intensywny, tak samo rosnących roślin jak i gotowego już suszu. Działanie tej odmiany jest intensywne dzięki dużej zawartości psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu czyli THC.

Think Different Dutch Passion

Think Different Dutch Passion

Odmiana Think Different powoduje uczucie uniesienia, sprzyja „bujaniu w obłokach”, w większych dawkach powoduje uczucie przyklejenia do kanapy lub innego miejsca gdzie aktualnie siedzimy. Na niektórych może działać nieco psychodelicznie. Działanie tej odmiany jest długie.

Think Different czyli automat o zbiorach w rozmiarze XXL

Think Different od Dutch Passion to odmiana automatu, który potrafi zaskoczyć zarówno swoją wielkością jak i wielkością plonu. Przeciętnie Think Different dorasta do 1-1.5 m wysokości, jednak da się ten wzrost kontrolować stosując treningi takie jak SCROG czy LST.

Plony w warunkach indoor sięgają nawet 500g/m2 co jak na automatycznie kwitnącą odmianę marihuany jest świetnym wynikiem. Rekordowy osobnik Think Different wydał plon na poziomie nieco ponad 350 g suszu, jednak należy podkreślić iż była to roślina uprawiana w profesjonalnych warunkach przez doświadczonego growera.

Jeśli zależy Ci na ustanowieniu osobistego rekordu plonu zasadź Think Different w systemie hydroponicznym lub coco, zapewnij również maksymalnie mocne oświetlenie. Automat ten jest prosty w uprawie, jednak jak każdy wymaga należytej opieki, szczególnie w ciągu pierwszych tygodni. Podobnie jak u innych automatów, błędy popełnione podczas okresu wegetacyjnego najbardziej odbijają się na plonie.

Think Different autoflowering nasiona

Think Different autoflowering nasiona

Topy tej odmiany są twarde, mocno napuchnięte i pokryte sporą ilością żywicy. Liczne gałęzie boczne często są niemal tej samej wielkości co szczyt główny. Think Different to idealna odmiana do uprawy komercyjnej zapewniająca duże plony w krótkim czasie.

Think Different świetnie nadaje się również do uprawy outdoor. Aby maksymalnie wykorzystać długi dzień, sadzonki wysadź na zewnątrz dopiero z końcem maja.

Daje to pewność dobrego startu dla roślin i w rezultacie maksymalnie dużego plonu 3 miesiące później. Zadbaj o odpowiednio nasłonecznione miejsce i dobrze przygotuj podłoże a Think Different odwdzięczy się z nawiązką. Think Different to automat raczej odporny na pleśń.

Źródła:

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).