Najmocniejsze odmiany marihuany na outdoor

TOP 5 najmocniejszych odmian na outdoor

Michał Bania

Wielu growerów uprawiających swoje rośliny chce, aby zebrać jak największy plon, inni chcą zebrać najsmaczniejszy plon, a jeszcze inni chcą by wyróżniał się on nietypowym wyglądem, np. fioletowym kolorem topów… Jest jednak dość duża grupa osób które chcą by ich rośliny zawierały jak najwięcej THC. Ich priorytetem jest zebrać plon, który będzie miał zabójczą moc i ten właśnie aspekt jest dla nich najważniejszy. Doskonale rozumiem ich potrzeby dlatego postanowiłem napisać te zestawienie, które obejmuje najmocniejsze odmiany marihuany przeznaczone na outdoor. Zapraszam do przeczytania 🙂

#1 Maroc – Female Seeds

Maroc od Female Seeds od dawna uważana jest za jedną z najmocniejszych odmian, które możne uprawiać outdoor w klimacie umiarkowanym. Odznacza się dużą ilością żywicy, świetnym ostrym, haszyszowym aromatem i dużą ilością THC.

Maroc Female Seeds odmiana outdoor

Maroc Female Seeds odmiana outdoor

Odmiana ta jest odporna na pleśń i szkodniki dzięki czemu jest idealna na outdoor. Działanie jest pomiędzy uniesieniem Sativy a skamienieniem jakie daje Indica. Maroc działa bardzo mocno i zapewnia długi, intensywny haj.

Czasem wybarwia się na piękny, ciemo purpurowy kolor, jednak zazwyczaj jest on całkowicie zielony. Jeśli zależy ci na mocnej marihuanie na outdoor to Maroc jest odmianą dla ciebie.

#2 Durban Poison – Dutch Passion

Durban Poison ustabilizowany i wprowadzony na rynek pod marką Dutch Passion, to czysta Sativa o naprawdę ogromnej mocy. Niech nie zdziwi cię jego przeciętna zawartość THC, ta odmiana to prawdziwy killer.

Durban Poison Dutch Passion nasiona

Durban Poison Dutch Passion

Odmiana Durban Poison dojrzewa szybko, szczególnie jak na Afrykańską Sativę, jest odporny na pleśń, szkodniki i inne plagi. Na tle innych odmian wyróżnia go piękny lukrecjowy aromat, bardzo unikatowy w świecie konopi. Wytwarza zbite topy mocno pokryte żywicą.

Moc tej odmiany jest zaskakująca, szczególnie że nie zawiera ona szczególnie dużo THC, jednak jest to bardzo mylące. Durban powoduje wspaniały stan uniesienia, by po dłuższej chwili uraczyć nas głębokim relaksem.

#3 Early Skunk – Black Diamond Seeds

Rodzina Skunk słynie głównie z dużej mocy i intensywnego, klasycznego zapachu konopi który jest mdły i słodki. Early Skunk od Black Diamond Seeds do tego kwitnie bardzo szybko i jest jeszcze bardziej odporny, dzięki czemu wspaniale nadaje się do uprawy na dworze.

Early Skunk nasiona konopi outdoor

Early Skunk

Skunk to synonim dla mocnej, wysokiej jakości marihuany o intensywnym aromacie i taki właśnie jest Early Skunk. Pozwala zebrać wysokiej jakości plon z uprawy na dworze, nawet w wilgotnym i chłodnym klimacie. Growerzy uprawiający outdoor i szukający czegoś mocnego będą zachwyceni.

#4 Purple Maroc – Female Seeds

Purple Maroc od Female Seeds, dla mnie mógłby być równie dobrze nazwany „Złoty Środek”. To jedna z najlepszych odmian na outdoor z jakimi miałem do czynienia. Jest wspaniały pod każdym względem, jest odporny na pleśń, w miarę szybki, świetnie pachnie i smakuje a do tego jest bardzo mocny.

Purple Maroc nasiona konopi outdoor

Purple Maroc

Nic dziwnego bo odziedziczył najlepsze cechy jaki mógł po swoich rodzicach którymi są Maroc i Purple Power. Zazwyczaj kwiaty tej odmiany wybarwiają się na piękny, purpurowy kolor i oblewają się dużymi ilościami lepkiej żywicy.

Podobnie jak zwykły Maroc, fioletowa wersja zawiera dużo THC. Działanie jest zdecydowanie bardziej w stronę Indica. Purple Maroc ma świetny, owocowo-ziemisty aromat, bardzo słodki i intensywny.

#5 Gorilla Glue Auto – Fast Buds

Gorilla Glue Auto Fast Buds, to jedna z najmocniejszych odmian na outdoor jakie jestem w stanie dodać do tego zestawienia. Jest to również jedna z namocniejszych odmian kwitnących autmatycznie w ofercie Fast Buds oraz na świecie.

Feminizowane nasiona Gorilla Glue Auto pozwalają na uprawę naprawdę piekielnie mocnej marihuany w warunkach outdoor. Ponadto pozwalają na dokonanie zbiorów już w lipcu, co niezwykle przyspiesza cały proces.

Gorilla Glue AUTO na outdoor

Gorilla Glue AUTO na outdoor

Gorilla Glue Auto to bardzo mocna odmiana, o dużej zawartości THC sięgającej nawet 24%. Ilość żywicy pokrywającej topy jest tak duża, że sprawiają one wrażenie oblanych klejem. Gorilla Glue działa jak typowa Indica, przyklei cię do kanapy na długie godziny. Aromat tej odmiany marihuany na outdoor jest sosnowy i kwaśny, można wyczuć rownież aromaty Diesla.

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).