TOP 6 najlepszych odmian Indica na outdoor

TOP 6 najlepszych odmian Indica na outdoor

Michał Bania

Jeśli palisz marihuanę w celach medycznych lub jesteś fanem głębokiego relaksu na wygodnej kanapie to zapewne szukasz czegoś co zapewni miły relaks lub w większych ilościach dosłownie spowoduje efekt skamienienia… Indica to ten rodzaj zioła, którego szukasz. Jednak jeśli uprawa ma przebiegać na dworze, w warunkach outdoor, potrzebujesz czegoś szybkiego i odpornego na wilgoć, a przede wszystkim sprawdzonego. Poniżej przygotowałem kilka odmian konopi indyjskich o genotypie Indica przeznaczonych specjalnie do uprawy outdoor w chłodnym, wilgotnym klimacie. Jeśli jesteś fanem mocnej marihuany o ciężkim działaniu, to te odmiany są właśnie dla ciebie.

#1 Hollands Hope – Dutch Passion

Hollands Hope Dutch Passion, to jedna z pierwszych odmian konopi ustabilizowanych pod kątem uprawy outdoor w Holandii. Odporna na wilgoć, zimno i szorstki klimat Holland’s Hope jest odmianą idealną. Bardzo często jej topy robią się fioletowe, co w połączeniu z dużą ilością żywicy daje całkiem fajny efekt wizualny.

Duża moc i długie działanie sprawia, że wielu użytkowników jest wręcz w tej odmianie zakochanych. Posiada intensywny aromat haszyszu i ostrych przypraw takich jak pieprz – wyczuwalne są także aromaty drewna. Odmiana idealna do uprawy komercyjnej ze względu na produkcję dużych i zbitych topów o wysokiej jakości.

#2 Quick Kush – Dinafem Seeds

Quick Kush, to nowość od hiszpańskiego producenta feminizowanych nasion marihuany Dinafem. Powstał dzięki legendarnej genetyce OG Kush, która została skrzyżowana z genetyką autoflowering w celu przyspieszenia kwitnienia tej odmiany. Krzyżówka udała się bez dwóch zdań.

Quick Kush Dinafem na outdoor

Quick Kush Dinafem

Quick Kush Dinafem, to szybka odmiana Kush o ogromnej mocy i charakterystycznym aromacie paliwa i cytryn. Odmiana ta zyskała szybkie kwitnienie i odporność na pleśń oraz niesprzyjające warunki, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas uprawy na dworze. Jeśli szukasz odmiany Kush nadającej się na outdoor to dobrze trafiłeś.

#3 Passion #1 – Dutch Passion

Passion #1 Dutch Passion, ma swoje korzenie w Kalifornii skąd oryginalnie pochodzi. Początkowo nazywała się Amastel Gold, jednak w Europie nazwa została zmieniona na Passion #1. To odporna, duża odmiana konopi przeznaczona do uprawy outdoor. Jej lekko cytrusowy, ziemisty aromat jest bardzo lubiany przez użytkowników.

Passion #1 odmiana na outdoor

Passion #1 Dutch Passion

Odmiana konopi o dużej mocy i działaniu typowej odmiany Indica. Relaksuje, powoduje efekt skamienienia i ogromne gastro. Outdoor dorasta do nawet 3m wysokości i daje plon sięgający nawet kilkuset gram, a wielkość rośliny potrafi przypominać średniej wielkości choinkę.

#4 Automazar – Dutch Passion

Automazar Dutch Passion, to świetny feminizowany automat o sporych plonach i dużej mocy. Automazar to automatycznie kwitnąca odmiana Indica, która powstała z oryginalnej genetyki z okolic Mazar-I-Sharif.

Ta odmiana konopi posiada charakterystyczny, ziemisto-haszyszowy smak i mocne działanie, które jest typowo fizyczne, powoduje głęboki relaks. Jest to odmiana marihuany która działa przeciwbólowo i powoduje efekt skamienienia tzw. „stoned”. Automazar zazwyczaj dorasta do około 1 metra wysokości i daje 50-100 g plonu z krzaka.

Automazar idealna odmiana na outdoor

Automazar Dutch Passion

Topy są zbite i bardzo żywiczne, idealne do przerobienia na haszysz i inne koncentraty. Bardzo prosty w uprawie automat polecany początkującym growerom, rośnie szybko i nie ma specjalnych wymagań poza słońcem i odpowiednią ilością podłoża.

#5 Afghan Kush Ryder – World Of Seeds

Jest to kolejny, mocno „Indyjkowy” automat o zabójczej mocy. Afghan Kush Ryder World Of Seeds powstał dzięki pracy nad genetyką Afghani i Kush, pochodzącymi z granicy Pakistanu i Afganistanu.

Wyjątkowo mocna Indica zamyka swój cykl życia w mniej niż 3 miesiące i jest wspaniałą alternatywą dla pełno-sezonowych odmian marihuany. Dzięki krótkiemu okresowi życia Afghan Kush Ryder pozwala na minimum 2 zbiory w ciągu sezonu, a dzięki małym rozmiarom łatwo go zmieścić wszędzie.

Afghan Kush Ryder Auto nasiona sklep

Afghan Kush Ryder Auto

Jego działanie to typowe działanie konopi z rodzaju Indica, wbija w fotel, powoduje efekt skamienienia tzw. „stoned”. W mniejszych dawkach zapewnia miły relaks i odprężenie. Świetna odmiana konopi o przeciwbólowym działaniu i głębokim rozluźnieniu mięśni.

#6 Red Purps – Female Seeds

Red Purps Female Seeds, to szybka, odporna krzyżówka o przewadze genów Indica. Pod koniec kwitnienia jej topy stają się czerwono-fioletowe co wygląda bardzo interesująco… Red Purps to świetna odmiana na wieczorny relaks, nie powoduje co prawda typowego wbicia w kanapę, jednak bardzo miło rozluźnia i relaksuje.

Mocno oblane żywicą, fioletowe topy od razu mówią, że mamy tu do czynienia z wysokiej jakości odmianą. Zapach jest kompleksowy, wyczuć w nim można nuty lukrecji i owoców, które razem tworzą bardzo egzotyczną mieszankę. Odmiana marihuany odporna na pleśń, wilgoć, szkodniki i wszelkiego rodzaju plagi. Świetnie radzi sobie podczas uprawy outdoor i jest idealna dla początkujących. Rośnie duża i taki również wydaje plon.

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).