Liczba opakowań:

Cena:

Specyfikacja Jack 47

  • Kategoria:Indoor
  • Plon: Bardzo duży (450g + )
  • THC: Wysoka 16-20 %
  • Smak/Zapach: Cytrusowy, Słodki, Ziemisty
  • Genetyka: Jack Herer x AK-47
  • Czas Kwitnienia: Średni 8-10 tygodni
  • Działanie: Chichotliwy, Euforyczny, Kreatywny, Pokrzepiony/Uniesiony, Szczęśliwy
  • Indica/Sativa: Głównie Sativa (50% +)
  • Wysokość: Średnia (100 – 150 cm)
  • Producenci: Sweet Seeds
Jack 47 od Sweet Seeds to wielokrotnie nagradzana krzyżówka silnych odmian o przewadze sativa, dużym plonie i doskonałych zdolnościach adaptacyjnych do warunków zewnętrznych. Feminizowane nasiona dostępne w sklepie w paczkach po 3 i 5 ziarenek.

Charakterystyka Jack 47 Sweet Seeds

Jack 47 można z powodzeniem nazwać superhybrydą - odmiana powstała w wyniku skrzyżowania dwóch cenionych i bardzo silnych w działaniu odmian: Jack Herer i AK-47. Rośnie dynamicznie i produkuje potężne pokłady aromatycznej żywicy. Po ok. 9,5 tygodniach kwitnienia daje bardzo duży plon 500-600gr/m2, również w outdoor. Wyjątkowa genetyka zapewnia roślinie łatwą adaptację do różnych sposobów i technik upraw, gdzie maksymalny plon jest niemal gwarantowany. Ponadto, bardzo łatwo można wykorzystać ją do nowych klonów, które ukorzeniają się już w przeciągu 7 dni.

Smak i zapach odmiany

Odmiana odziedziczyła po Jack Herer zniewalający, słodki, świeży zapach z kwaskowatą nutą cytryny i ziołową nutą kadzidła.

Działanie i zastosowanie medyczne

Dzięki swojemu genetycznemu pochodzeniu i wysokiej zawartości THC (18-24%) Jack 47 działa silnie euforycznie i pobudzająco, powodując uczucia szczęścia i pokrzepienia połączone z przyjemnym pobudzeniem ciała. Wzmaga kreatywność i nadaje się idealnie na spotkania w gronie znajomych. Pacjenci cenią sobie odmianę szczególnie w walce z łagodnymi i umiarkowanymi stanami depresji, przewlekłym stresem, utratą apetytu.

Nagrody i wyróżnienia

Pierwszorzędną i utrzymującą się jakość odmiany potwierdzają nagrody zdobyte w wielu konkursach na przestrzeni lat, w tym:1. nagroda w kategorii Indoor – Cannabis Canarias Cup – Summer Edition – 2011 1. nagroda w kat. Outdoor – 1ª Copa Córdoba Verano – Argentyna – 20112. nagroda w kat. Outdoor – Cannabis Canarias Cup – Summer Edition – 20133. nagroda w ka. Outdoor – I Copa del Rey – Bogotá – Kolumbia – 2015