Kmintz i OMG - nowe odmiany od Ripper Seeds

OMG i KmintZ – nowe odmiany od Ripper Seeds

Michał Bania

Rok 2020 przynosi nam kolejne nowości. Tym razem są to dwie nowe odmiany od hiszpańskiego seedbanku Ripper Seeds. OMG i KmintZ to genetyki z USA, które już wkrótce podbiją serca (i płuca) europejskich growerów i palaczy. Ripper Seeds znane jest ze swoich wysokiej jakości nasion feminizowanych. Seedbank ten zaczynał od typowo europejskich genetyk, jednak z biegiem czasu i wzrostem popularności zajął się pracą głównie z genami z USA. Czym charakteryzują się nowe nasiona OMG i KmintZ? Czytaj dalej!

KmintZ Ripper Seeds

KmintZ od Ripper Seeds to krzyżówka 2 wspaniałych Amerykańskich odmian – Kush Mints oraz Zkittlez. Jest to świetna hybryda, która zaskoczy cię wysokim plonem i niespotykaną wcześniej jakością. KmintZ produkuje zbite, ciężkie kwiaty, które pod koniec kwitnienia wybarwiają się na różne odcienie różu, fioletu, czerwieni i pomarańczy.

Kolory te można opisać jako typowe barwy jesieni. Kwiaty pokryte są one grubą warstwą żywicy, której aromat ciężko sobie wyobrazić. Zapach ten jest naprawdę intensywny i bardzo bogaty. Smak tej odmiany to mieszanka owoców i cukierków miętowych, jest bardzo wyraźny i utrzymuje się bardzo długo.

Kmintz nasiona Ripper Seeds

Kmintz nasiona Ripper Seeds

Odmiana ta jest zadziwiająco łatwa w uprawie i odporna nie tylko na błędy hodowcy, ale także na plagi i szkodniki takie jak np. pleśń. Szybkie kwitnienie zamyka się w około 9 tygodni. Daje duże plony jak na tak egzotyczną odmianę.

Jest to w 70% Indica o relaksującym socjalnym działaniu. Świetna na leniwe popołudnie w gronie znajomych. Krzyżówka Zkittlez i Kush Mints znana jest również pod nazwą Zushi.

Nowości od Ripper Seeds

Nowości od Ripper Seeds

OMG Ripper Seeds

OMG od Ripper Seeds to odmiana która reprezentuje sobą 2 główne cechy – dużą moc oraz wyjątkowy profil terpenowy. Ta krzyżówka to dziecko GMO znanego również pod nazwą Chem Cookies i Kush Mints autorstwa Seed Junky.

OMG nowa odmiana Ripper Seeds

OMG nowa odmiana Ripper Seeds

Jest to odmiana która łączy w sobie wszystkie cechy, które powinna mieć odmiana XXI wieku. Duża moc i świetne działanie, mocny bogaty zapach i smak, plon jaki może wydać ta odmiana jest duży, a do tego ma świetny wygląd.

Pod koniec kwitnienia często wybarwia się na ciemny, fioletowy kolor co tworzy świetny kontrast z grubą, białą warstwą trichomów wypełnionych THC. Top wyglądają wręcz jak obsypane diamentowym pyłem. Zapach tej odmiany jest intensywny i można go opisać jako ostry, piżmowy.

Nasiona OMG Ripper Seeds

Nasiona OMG Ripper Seeds

Uprawa oraz posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce zakazane i zagrożone karą grzywny oraz karą pozbawienia wolności. Redakcja nie nakłania do uprawy konopi oraz nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju działania. Powyższy artykuł został opublikowany wyłącznie w celu edukacyjnym
Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (m.in. teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).